VR Poznań

Pokazy VR - wirtualnej rzeczywistości

parallax background

Wskocz z nami na zupełnie nowy poziom rozrywki!

Szukasz pomysłu na imprezy integracyjne lub inne eventy? Postaw na innowacyjne technologie, czyli VR (wirtualną rzeczywistość)! Świat biegnie w szybkim tempie, powodując, że różne atrakcje na eventy szybko się nudzą. Stanowiska VR to niewątpliwie coś świeżego, z czym niewiele osób miało styczność. To z pewnością gwarantuję wysokie zainteresowanie taką zabawą podczas Państwa eventu.

Dostarczamy możliwość niesamowitej rozrywki dla mieszkańców miasta Poznań oraz jego okolicy. Oferta VRevolution dotyczy dostarczenie i obsługi stanowisk VR jako atrakcje na eventy oraz imprezy integracyjne.

ORGANIZACJA EVENTÓW VR POZNAŃ

Eventy

 

Imprezy firmowe

Imprezy promocyjne

 

Imprezy plenerowe

Targi Branżowe

 

Dni miast


IDEALNE ATRAKCJE NA EVENTY I IMPREZY INTEGRACYJNE

Etapy realizacjiGwarantujemy świetną zabawę ! Do zobaczenia :)

Pozwól się porwać wirtualnym doznaniom! Dzięki najnowocześniejszym na rynku goglom VR zabierzemy Cię w niesamowitą podróż do świata, w którym jedynym ograniczeniem jest ludzka wyobraźnia. Urozmaicimy Twoją imprezę, oferując uczestnikom rozrywkę przyszłości na najwyższym poziomie. Dzięki szerokiej gamie filmów, gier i aplikacji dostosujemy motyw pokazu do wybranej przez Ciebie tematyki i odpowiedniej grupy wiekowej uczestników eventu. Nasz oddział VR Poznań z użyciem filmów 3D/360, zaprezentuje możliwości nowoczesnego kina.

Miłośnikom Formuły 1 umożliwimy przejazd wirtualnym bolidem na specjalnie przystosowanym do tego stanowisku rajdowym. Fani skoków narciarskich będą mogli spróbować swoich sił na wirtualnej skoczni, a entuzjastów astronomii zabierzemy w podróż po układzie słonecznym. Dla bardziej odważnych odbiorców mamy bogatą ofertę rollercosterów, strzelanek, horrorów i wiele innych :) Uczestnikom preferującym spokojniejszą rozrywkę możemy zaproponować gry muzyczne i wirtualne podróże w najodleglejsze zakątki świata.

Imprezy integracyjne Poznań

Oddział firmy VR Poznań ma doświadczenie na bankietach firmowych, imprezach integracyjnych oraz plenerowych. Mieliśmy przyjemność przeprowadzać pokazy zarówno dla małych, jak i dużych grup. Przygotujemy atrakcje na eventy dopasowane do Twojej imprezy. Uczestnicy eventu, oczekując na swoją kolej, mogą obserwować na ekranie telewizora zmagania kolegów w wirtualnym świecie. Możemy również wprowadzić elementy rywalizacji i współpracy. Nowością, która cieszy się dużą popularnością, jest możliwość połączenia kilku stanowisk VR i wspólna zabawa graczy w tej samej wirtualnej rzeczywistości. Imprezy integracyjne z naszą pomocą to świetny wybór!

facebook VR Poznań
VR Poznań, atrakcje na eventy i imprezy integracyjne | tel. +48 669 525 334 , email: kontakt@vrevolution.pl
© 2018 VRevolution. All Rights Reserved.