VR Wrocław

Pokazy VR - wirtualnej rzeczywistości

Szukasz atrakcji na Event, która przyciągnie uwagę ?
Chcesz pozytywnie zaskoczyć uczestników Twojej imprezy ?

Wirtualna rzeczywistość to doskonały sposób, aby wyróżnić Twoje wydarzenie i nadać mu innowacyjny charakter. VR to przede wszystkim nieograniczone możliwości i świetna zabawa, która przeniesie Was na nowy poziom rozrywki.
Będziecie mieli okazję zwiedzić wirtualne światy nie ruszając się z Wrocławia :)

Stanowiska VR stanowią niebywałe atrakcje na Eventy oraz wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne, firmowe, plenerowe. Bardzo wiele osób nie miało jeszcze styczności z technologią wirtualnej rzeczywistości, co jest wielkim atutem naszej usługi.

ORGANIZACJA EVENTÓW VR WROCŁAW

Imprezy firmowe

 

Eventy

Imprezy promocyjne

 

Targi Branżowe

Dni miast

 

Urodziny z VR


IDEALNE ATRAKCJE NA EVENTY I IMPREZY INTEGRACYJNE

Etapy realizacjiNie zwlekaj i wypróbuj wirtualną rozrywkę jako świetną atrakcję na Twoim evencie. Udostępniamy najnowocześniejsze gogle VR, które mogą zaoferować ciekawe doświadczenie świata, w którym jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Nasz oddział VR Wrocław przygotowuje wyjątkowe urozmaicenie i atrakcje na imprezy integracyjne. To rozrywka przyszłości, oznaka XXI wieku do niedawna oglądana w filmach science fiction.

Posiadamy naprawdę duży wybór najnowszych gier, filmów i aplikacji w technologii 3D/360. Dostosowujemy tematykę pokazu do wybranej tematyki eventu oraz wieku uczestników. Pokazujemy aktualne możliwości kina i oferowanych przez niego bodźców.

Imprezy integracyjne Wrocław

Wszyscy pasjonaci wyścigów i formuły 1 będą zachwyceni stanowiskiem rajdowym. Dla fanów skoków narciarskich oferujemy natomiast skoki z wirtualnej skoczni! Do najbardziej lubianych i cieszących entuzjazmem aplikacji VR zaliczyć można eksplorację kosmosu, czy też rolllercoaster. Oprócz tego jako atrakcja na eventy przygotowujemy stanowiska oferujące gry sportowe, strzelanki, aplikacje muzyczne i taneczne. Zarówno entuzjaści wirtualnej rozrywki, jak i osoby spokojne znajdą coś dla siebie.

Mimo że oddział VR Wrocław, jak i technologia funkcjonują na rynku organizacji eventów od niedawna, zdążyliśmy nabrać już trochę doświadczenia. Nasze stanowiska były wynajmowane na bankiety firmowe, imprezy integracyjne, plenerowe oraz inne eventy.

facebook imprezy integracyjne VR
VR Wrocław, atrakcje na eventy i imprezy integracyjne | tel. +48 669 525 334 , email: kontakt@vrevolution.pl
© 2018 VRevolution. All Rights Reserved.